Сукня спортшик у геометричний принт
- В наявності
- Код: 4191
3 500 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4191
Сукня спортшик у геометричний принт чорного кольору. Виріз круглий, рукав вшивний корткий, кишені в боках. Модель бохо, внизу по спідниці джинсова вставка.
Склад тканини:
Довжина 140см
Довжина рукава см
В наявності розміри: 2, 4 (буде на 64, 68 український)
2р: ОГ 130см, ОС 140см
4р: ОГ 144см, ОС 152см
Ціна 3500 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сукня-футболка |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон сукні | Максі |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Обхват стегон | 140 см |
| Обхват талії | 135 см |
| Обхват грудей | 130 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Лампаси, Аплікація, Простежка |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
- Ціна: 3 500 ₴

