Сукня у чорно-бежевий принт
Топ продаж
- В наявності
- Код: 4230
1 590 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сукня у чорно-бежевий принт
1 590 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4230
Сукня у берно-бежевий принт. Виріз круглий крапелька на шнурочку, рукав по лікоть, дуже гарна розкльошка! Тканина софт, холодок.
Склад тканини: 95% віскоза, 5% лайкра
Довжина 125 см
Довжина рукава 37 см
В наявності розміри: 64, 66, 70, 72
64р: ОГ 128см, ОС 160см
66р: ОГ 132см, ОС 164см
70р: ОГ 140см, ОС 172см
72р: ОГ 144см, ОС 176см
Ціна 1590 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна " за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Штапель |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Обхват стегон | 160 см |
| Обхват талії | 146 см |
| Обхват грудей | 128 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 95% віскоза, 5% лайкра |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка, Складки, Банти з тканини |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |
- Ціна: 1 590 ₴

