Сукня в пальмове листя на червоному фоні
Топ продаж
- В наявності
- Код: 4231
1 390 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4231
Сукня в пальмове листя на червоному фоні. Виріз круглий крапелька на шнурочку, рукав по лікоть, дуже гарна розкльошка!
Склад тканини: 95% віскоза, 5% лайкра
Довжина 123 см
Довжина рукава 34 см
В наявності розміри: 72, 74
72р: ОГ 176см, ОС 196см
74р: ОГ 180см, ОС 200см
Ціна 1390 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна " за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Колір | Червоний |
| Тип тканини | Штапель |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 72 |
| Обхват стегон | 196 см |
| Обхват талії | 186 см |
| Обхват грудей | 176 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 95% віскоза, 5% лайкра |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка, Складки, Банти з тканини |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |
- Ціна: 1 390 ₴

