Блуза літня оверсайз баклажанового кольору
Останній розмір!
- В наявності
- Код: 4196
1 600 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4007
Блуза літня оверсайз баклажанового кольору з мереживом. Виріз круглий зі збіркою, рукавчик реглан по лікоть на резинці, модель трапеція, тканина тоненька натуральна.
Склад тканини: 100% віскоза
Довжина 105см
Довжина рукава 45см від горловини
В наявності розміри: 66
66р: ОГ 142см, ОС 166см
Ціна: 1600 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 66 |
| Обхват талії | 166 см |
| Обхват стегон | 158 см |
| Обхват грудей | 142 см |
| Фасони | Блузка разлетайка |
| Вид виробу | Разлетайка |
| Колір | Фіолетовий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 100% віскоза |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Глибокий |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Складки, Драпіровка, Аплікація, Вишивка, Мережива, Банти з тканини |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 105 см |
| Довжина рукава вироба | 45 см |
| Ширина виробу | 71 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 600 ₴





