Блуза літня оверсайз темно-синього кольору
Топ продаж
- В наявності
- Код: 4007
1 450 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4007
Блуза літня оверсайз темно-синього кольору. Виріз мис зі збіркою, рукавчик реглан по лікоть на резинці, модель трапеція, тканина тоненька натуральна.
Склад тканини: 80% котон, 20% еластан
Довжина 86см
Довжина рукава 65см від рукава
В наявності розміри: 74, 76
74р: ОГ 176см, ОС 1840см
76р: ОГ 180см, ОС 188см
Ціна: 1450 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 74 |
| Обхват талії | 180 см |
| Обхват стегон | 184 см |
| Обхват грудей | 176 см |
| Фасони | Блузка разлетайка |
| Вид виробу | Разлетайка |
| Колір | Синій |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Муслін |
| Склад | 80% котон, 20% еластан |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка, Складки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 86 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 88 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 450 ₴




