Сукня з шифону у квітковий принт на темному фоні
Топ продаж
- В наявності
- Код: 4028
2 190 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сукня з шифону у квітковий принт на темному фоні
2 190 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4028
Ніжна сукня шифонова у квітковий принт на темному фоні.
Сукня ніжна та витончена, з оборками по спідниці та защипами по талії вигідно підкреслює жіночі форми. Рукав вшивний три чверті на резинці.
Склад тканини:
Розміри: 66, 68, 74
66р: ОГ 132см, ОТ 124см, ОС 156см
68р: ОГ 136см, ОТ 128см, ОС 160см
74р: ОГ 148см, ОТ 140см, ОС 172см
Довжина 125см
Довжина рукава 60см
Ціна 2190грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна " за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Колір | Темно-синій |
| Тип тканини | Шифон |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 66 |
| Обхват стегон | 156 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват грудей | 132 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | На резинці |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Складки, Драпіровка, Волани, Мережива, Рюші |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |
- Ціна: 2 190 ₴

