Сукня гірчичного кольору зі складками
- В наявності
- Код: 4146
1 750 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4146
Сукня гірчичного кольору зі складками. Виріз мис, рукав по лікоть з воланами, також волани по спідниці, по боках кишені.
Склад тканини: 95% віскоза, 5% лайкра
Довжина 115 см
Довжина рукава 48 см
В наявності розміри: 60, 62, 66, 68
60р: ОГ 122см, ОС 130см
62р: ОГ 126см, ОС 134см
64р: ОГ 130см, ОС 138см - продано
66р: ОГ 134см, ОС 142см
68р: ОГ 138см, ОС 146см
Ціна 1750 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна " за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Колір | Гірчичний |
| Тип тканини | Софт |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 126 см |
| Обхват грудей | 122 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | З рюшів |
| Склад | 95% віскоза, 5% лайкра |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Складки, Волани |
| Довжина сукні | По коліно |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
- Ціна: 1 750 ₴


