Сукня блакитного кольору у квітковий принт
- В наявності
- Код: 4143
1 590 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4143
Сукня блакитного кольору у квітковий принт з підрізом по талії та кишенями. Рукав вшивний три чверті на резиночці. Тканина натуральна штапель бельмондо.
Склад тканини: 80% котон , 20% еластан
Довжина 120 см
Довжина рукава 49 см
В наявності розміри: 62, 64, 66
62р: ОГ 132см, ОС 144 см
64р: ОГ 136см, ОС 148 см
66р: ОГ 140см, ОС 152 см
Ціна 1590 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Штапель |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват стегон | 144 см |
| Обхват талії | 138 см |
| Обхват грудей | 132 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Склад | 80% котон, 20% еластан |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Складки |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
- Ціна: 1 590 ₴

