Сукня-сорочка чорного кольору
- В наявності
- Код: 3979
1 590 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3979
Сукня-сорочка чорного кольору з лампасами з тасьми. Комір відложний сорочковий, застібається на гудзики. Рукав вшивний до ліктя на паточці.
Склад тканини: 80% котон, 20% еластан
Довжина 112см по переду, 118 см по спинці
Довжина рукава 46 см, на паточці 35 см.
В наявності розміри: 70, 72, 74
70р: ОГ 152см, ОС 164 см
72р: ОГ 156см, ОС 168 см
74р: ОГ 160см, ОС 172 см
Ціна 1590 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Креп |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 70 |
| Обхват стегон | 164 см |
| Обхват талії | 158 см |
| Обхват грудей | 152 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Відкладний комір |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Склад | 95% віскоза, 5% лайкра |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Складки, Лампаси, Розрізи |
| Довжина сукні | По коліно |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
- Ціна: 1 590 ₴

