Джинси жіночі літні широкі довгі
Новинка
- В наявності
- Код: 4476
2 500 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4476
Джинси жіночі літні широкі довгі на резинці, кишені в боках.
Джинси з тонкої тканини, ідеально підійдуть до блузи оверсайз №4448!
Склад тканини: 50% віскоза, 50% котон
Розмір 1, 2 (буде до 62, 64 українського розміру)
62р: ОТ 68см, ОС 126см
64р: ОТ 68см, ОС 128см
довжина по бічному шву 115 см,
довжина по кроковому шву 82 см
ширина калоші 39см
Ціна: 2500 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват стегон | 126 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Фасон штанів | Штани із завищеною талією |
| Колір | Синій |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 50% віскоза, 50% котон |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 82 см |
| Ширина по лінії талії | 34 см |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | На широкій гумці |
- Ціна: 2 500 ₴




