Жакет класичний на брошці чорного кольору
Новинка
- В наявності
- Код: 4399
4 990 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4399
Жакет класичний на брошці чорного кольору з вибитим візерунком по тканині. Рукав спущене плече три чверті. Кишені в накладні по боках. Нарядний жакардовий жакет без застібки.
Склад тканини: 95% віскоза, 5% еластан
Довжина 79 см по спинці, довжина по переду 87 см
Довжина рукава 65 см від горловини
ОГ 130см, ОС 140 см
Ціна: 4990 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Обхват грудей | 130 см |
| Обхват стегон | 140 см |
| Обхват талії | 135 см |
| Вид виробу | Накидка |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Жаккард |
| Склад | 95% віскоза, 5% еластан |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Брошка |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 79 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 990 ₴







