Блуза жіноча літня бежевого кольору на гудзиках
Новинка
- В наявності
- Код: 4450
1 490 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4450
Блуза жіноча бежевого кольору на гудзиках зі складкою по декольте.
Модель класична на щодень, вшивний рукав до ліктя на паточці.
Склад тканини: 95% віскоза, 5% лайкра
Довжина 80 см
Довжина рукава 55 см, 45см на паточці
В наявності розміри: 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74
62р: ОГ 126 см, ОС 146 см
64р: ОГ 130 см, ОС 150 см
66р: ОГ 134 см, ОС 154 см
68р: ОГ 138 см, ОС 158 см
70р: ОГ 142 см, ОС 162 см
72р: ОГ 146 см, ОС 166 см
74р: ОГ 150 см, ОС 170 см
Ціна: 1490 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват талії | 138 см |
| Обхват стегон | 146 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Фасони | Блузка разлетайка |
| Вид виробу | Блузка |
| Колір | Бежевий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Жатка |
| Склад | 95% віскоза, 5% лайкра |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Складки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 55 см |
| Ширина виробу | 63 см |
| Стан | Новий |
| Довжина рукава | До ліктя |
- Ціна: 1 490 ₴





