Блуза жіноча літня бежевого кольору
Новинка
- В наявності
- Код: 4449
1 390 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4443
Блуза жіноча бежевого кольору без застібки зі складкою по декольте та лежачим коміром.
Модель класична на щодень, виріз класичний, вшивний рукав до ліктя.
Чудово пасує до брюк №4221 як костюм!
Склад тканини: 95% віскоза, 5% лайкра
Довжина 80 см
Довжина рукава 39 см
В наявності розміри: 64, 66, 68
64р: ОГ 130 см, ОС 152 см
66р: ОГ 134 см, ОС 156 см
68р: ОГ 138см, ОС 160 см
Ціна: 1390 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Обхват талії | 140 см |
| Обхват стегон | 152 см |
| Обхват грудей | 130 см |
| Фасони | Блузка разлетайка |
| Вид виробу | Блузка |
| Колір | Бежевий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Жатка |
| Склад | 95% віскоза, 5% лайкра |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Складки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 39 см |
| Ширина виробу | 65 см |
| Стан | Новий |
| Довжина рукава | До ліктя |
- Ціна: 1 390 ₴






