Стильний літня джинсова блуза оверсайз
Новинка
- В наявності
- Код: 4448
2 700 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4448
Стильний літня джинсова блуза оверсайз. Блуза асиметрична оверсайз. Рукав летюча миша.
Не стрейчевий!. Є відеоогляд на моделі!
Виробник Туреччина
Склад тканини 50% віскоза, 50% котон
Розміри в наявності: 2
Розмір 1 (на 62 український)
ОГ до 192см, довжина 85см по спинці, довжина рукава 54 см
Розмір 2 (на 64 український)
ОГ до 194см, довжина 85см по спинці, довжина рукава 54 см
Ціна: 2700 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Обхват талії | 194 см |
| Обхват стегон | 194 см |
| Обхват грудей | 194 см |
| Вид виробу | Туніка |
| Колір | Джинс |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 50% віскоза, 50% котон |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка, Складки, Аплікація, Квіти з тканини |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 85 см |
| Довжина рукава вироба | 54 см |
| Ширина виробу | 82 см |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Довжина рукава | До ліктя |
- Ціна: 2 700 ₴







