Джинси жіночі класичні чорного кольору
Останній розмір!
- В наявності
- Код: 2972
1 920 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 2972
Джинси жіночі класичні чорного кольору, ніжка пряма трохи завужена.
Склад тканини: 97% котон, 3% еластан
В наявності разміри: 58+6
58р: ОТ 110см, ОС 120см
довжина по бічному шву 113 см
довжина по кроковому шву 79 см
ширина калоші 20 см
Ціна: 1920 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Фасон штанів | Прямі |
| Колір | Чорний |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 97% котон, 3% еластан |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 79 см |
| Ширина по лінії талії | 55 см |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | На широкій гумці |
- Ціна: 1 920 ₴



