Джинси жіночі класичні супер батали
- В наявності
- Код: 3995
2 390 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3995
Джинси жіночі класичні супер батали, ніжка пряма трохи завужена.
Склад тканини: 98% котон, 2% еластан
В наявності разміри: 60, 62+6
60р: ОТ 120см, ОС 136см
62р: ОТ 124см, ОС 140см
довжина по бічному шву 104 см
довжина по кроковому шву 67 см
ширина калоші 20 см
Ціна: 2390 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват стегон | 136 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Фасон штанів | Прямі |
| Колір | Синій |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 98% котон, 2% еластан |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 67 см |
| Ширина по лінії талії | 60 см |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | На широкій гумці |
- Ціна: 2 390 ₴


