Капрі жіночі літні біло-сірого кольору у смужку
Останній розмір!
- В наявності
- Код: 3505
2 900 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3505
Капрі жіночі літні біло-сірого кольору у смужку, гарний стрейч, ніжка пряма трохи завужена до низу з манжетом, кишені в боках.
Склад тканини: 100% віскоза
В наявності разміри: 52+6
52р: ОТ 90см, ОС 120см
довжина по бічному шву 92 см
довжина по кроковому шву 62 см
ширина калоші 18 см
Ціна: 2900 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Фасон штанів | Штани-дудочки |
| Колір | Білий |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 100% віскоза |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Довжина крокового шва | 62 см |
| Ширина по лінії талії | 45 см |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | На широкій гумці |
- Ціна: 2 900 ₴





