Штани жіночі літні палаццо біло-синього кольору у смужку
- В наявності
- Код: 4229
2 490 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4229
Штани жіночі літні палаццо біло-синього кольору у смужку, гарний стрейч, ніжка пряма широка, кишені в боках.
Склад тканини: 97% котон, 3% лайкра
В наявності разміри: 50, 56+6
50р: ОТ 100см, ОС 124см
52р: ОТ 104см, ОС 128см - продано
54р: ОТ 108см, ОС 132см - продано
56р: ОТ 112см, ОС 136см
довжина по бічному шву 105 см
довжина по кроковому шву 74 см
ширина калоші 28 см
Ціна: 2490 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Фасон штанів | Брюки-палаццо |
| Колір | Білий |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 97% котон, 3% лайкра |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Довжина крокового шва | 74 см |
| Ширина по лінії талії | 50 см |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | На широкій гумці |
- Ціна: 2 490 ₴





