Штани жіночі літні біло-синього кольору у смужку
Останній розмір!
- В наявності
- Код: 3838
2 190 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3838
Штани жіночі літні біло-синього кольору у смужку, гарний стрейч, ніжка пряма трохи завужена до низу з манжетом, кишені в боках. Білий шнурок по поясу.
Склад тканини: 97% котон, 3% лайкра
В наявності разміри: 50+6
50р: ОТ 104см, ОС 130см
довжина по бічному шву 101 см
довжина по кроковому шву 73 см
ширина калоші 19 см
Ціна: 2190 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Фасон штанів | Прямі |
| Колір | Білий |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 97% котон, 3% лайкра |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Довжина крокового шва | 73 см |
| Ширина по лінії талії | 52 см |
| Застібка | Шнурівка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 190 ₴





