Джинси жіночі чорного кольору на поясі
Останній розмір!
- В наявності
- Код: 2548
1 900 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 2548
Джинси жіночі чорного кольору на поясі, ніжка пряма завужена.
Склад тканини: 47% котон, 50% поліестер, 3% еластан
В наявності разміри: 54+6
54р: ОТ 106см, ОС 124см
довжина по бічному шву 114 см
довжина по кроковому шву 79 см
ширина калоші 22 см
Ціна: 1900 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват талії | 106 см |
| Фасон штанів | Прямі |
| Колір | Чорний |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 47% котон, 50% поліестер, 3% еластан |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 79 см |
| Ширина по лінії талії | 53 см |
| Застібка | Блискавка, Гудзики |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 900 ₴





