Штани жіночі літні темно-синього кольору на резинці
Останній розмір!
- В наявності
- Код: 3406
1 990 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3406
Штани жіночі літні темно-синього кольору на резинці, гарний стрейч, ніжка пряма, кишені в боках. По стегну та калоші аплікація "пальма" зі страз синього кольору.
Склад тканини: 96% котон, 4% лайкра
В наявності разміри: 52+6
52р: ОТ 100см, ОС 120см,
довжина по бічному шву 101 см,
довжина по кроковому шву 69 см
ширина калоші 22 см
Ціна: 1990 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Фасон штанів | Прямі |
| Колір | Синій |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 96% котон, 4% лайкра |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Аплікація |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 69 см |
| Ширина по лінії талії | 50 см |
| Застібка | Шнурівка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 990 ₴





