Джинси жіночі літні завужені колір кава
Топ продаж
- В наявності
- Код: 3837
2 390 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3837
Джинси жіночі літні завужені 7/8 колір кава, кишені в боках. Пояс на резинці, також резинка ззаду по калошу, по переду нашиті 2 кнопочки декоративні.
Склад тканини: 97% котон, 3% еластан
Розміри в наявності: 50, 52, 54 +6
50р: ОТ 94см, ОС 116см
52р: ОТ 96см, ОС 120см
54р: ОТ 98см, ОС 126см
56р: ОТ 100см, ОС 130см - продано
довжина по бічному шву 95 см
довжина по кроковому шву 65 см
ширина калоші 11 см
Ціна: 2390 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Фасон штанів | Прямі |
| Колір | Капучино |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 97% котон, 3% еластан |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 65 см |
| Ширина по лінії талії | 47 см |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 390 ₴






