Джинси жіночі класичні прямі
Останній розмір!
- В наявності
- Код: 4132
2 390 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4132
Джинси жіночі класичні прямі темно-синього кольору, кишені в боках.
Склад тканини: 100% котон
Розмір 50+6
50р: ОТ 94см, ОС 120см
довжина по бічному шву 95 см,
довжина по кроковому шву 66 см
ширина калоші 18 см
Ціна: 2390 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Фасон штанів | Прямі |
| Колір | Синій |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 100% котон |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 66 см |
| Ширина по лінії талії | 47 см |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 390 ₴



