Штани жіночі літні бежеві зі стразами по лампасах
Останній розмір!
- В наявності
- Код: 3030
2 100 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3030
Штани жіночі літні зі стразами по лампасах на резинці, гарний стрейч, ніжка пряма трохи завужена до низу, кишені в боках. Лампаси зі страз по боках.
Склад тканини: 60% котон, 30% поліестер, 5% віскоза, 5% еластан
В наявності разміри: 56+6 (беж)
56р: ОТ 112см, ОС 132см,
довжина по бічному шву 109 см,
довжина по кроковому шву 72см
ширина калоші 20 см
Ціна: 2100 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват стегон | 132 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Фасон штанів | Прямі |
| Колір | Бежевий |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 60% котон, 30% поліестер, 5% віскоза, 5% еластан |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 72 см |
| Ширина по лінії талії | 56 см |
| Застібка | Шнурівка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 100 ₴




