Футболка жіноча коротка блакитного кольору
Новинка
- В наявності
- Код: 4452
700 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4452
Футболка жіноча коротка блакитного кольору. Виріз круглий широкий, рукав короткий цільнокроєний летюча миша, тканина тоненька віскоза літня, не світиться!
Склад тканини: віскоза
Довжина 60-64 см
Довжина рукава 27 см від горловини
В наявності розміри: 62, 64
60р: ОГ 120см, ОС 124см - продано
62р: ОГ 124см, ОС 126см
64р: ОГ 128см, ОС 130см
Ціна: 700 грн.
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Обхват талії | 128 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват грудей | 128 см |
| Фасони | Без застібки і коміра |
| Вид виробу | Туніка |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | віскоза |
| Силует | Приталений |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Летюча миша |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 64 см |
| Довжина рукава вироба | 27 см |
| Ширина виробу | 64 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 700 ₴

