Футболка жіноча коротка білого кольору
Новинка
- В наявності
- Код: 4452
700 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4452
Футболка жіноча коротка білого кольору. Виріз круглий широкий, рукав короткий цільнокроєний летюча миша, тканина тоненька віскоза літня, не світиться!
Склад тканини: віскоза
Довжина 60-64 см
Довжина рукава 27 см від горловини
В наявності розміри: 60, 62
60р: ОГ 120см, ОС 124см
62р: ОГ 124см, ОС 126см
64р: ОГ 128см, ОС 130см - продано
Ціна: 700 грн.
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват талії | 122 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Фасони | Без застібки і коміра |
| Вид виробу | Туніка |
| Колір | Білий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | віскоза |
| Силует | Приталений |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Летюча миша |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 27 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 700 ₴



