Джинси жіночі довгі на резинці великого розміру
Останній розмір!
- В наявності
- Код: 3598
2 390 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3598
Джинси жіночі довгі на резинці великого розміру, на широку ніжку, кишені в боках. Джинс щільний, ідеально на осінь-весну.
Склад тканини: 98% котон, 2% еластан
В наявності разміри: 56+6
56р: ОТ 110см, ОС 136см,
довжина по бічному шву 106 см,
довжина по кроковому шву 68 см
ширина калоші 21 см
Ціна: 2390 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват стегон | 136 см |
| Вигляд джинсів | Baggy |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 56 |
| Колір | Синій |
| Сезон | Осінь |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 98% котон, 2% еластан |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Фасон штанів | Класичні |
| Довжина крокового шва | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Ширина по лінії талії | 55 см |
- Ціна: 2 390 ₴







