Брюки чорного кольору шкіряні по переду
Останній розмір!
- В наявності
- Код: 4096
2 490 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4096
Брюки осінні чорного кольору шкіряні по переду, гарний стрейч, на резинці та довгими шнурком по талії, ніжка пряма трохи завужена до низу. Знизу по калоші 2 навишки декоративні
Склад тканини: 67% віскоза, 27% нейлон, 6% еластан
В наявності разміри: 54+6
54р: ОТ 104см, ОС 130см,
довжина по бічному шву 105 см,
довжина по кроковому шву 70 см
ширина калоші 17 см
Ціна: 2490 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Фасон штанів | Штани-дудочки |
| Колір | Чорний |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Джерсі |
| Склад | 67% віскоза, 27% нейлон, 6% еластан |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Пояс, Шкіряні вставки |
| Довжина крокового шва | 72 см |
| Ширина по лінії талії | 52 см |
| Застібка | Без застібки, Шнурівка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Однотонне |
- Ціна: 2 490 ₴







