Брюки теплі щільні чорного кольору класичні
Останній розмір!
- В наявності
- Код: 3151
2 250 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3151
Брюки теплі щільні чорного кольору класичні з прикрасою по калоші, гарний стрейч, пояс на резинці, ніжка пряма трохи завужена до низу.
Склад тканини: 65% котон, 30% поліестер, 5% еластан
В наявності разміри: 54+6
54р: ОТ 108см, ОС 128см,
довжина по бічному шву 104 см,
довжина по кроковому шву 70 см
ширина калоші 18 см
Ціна: 2250 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват стегон | 128 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Фасон штанів | Штани-дудочки |
| Колір | Чорний |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Джерсі |
| Склад | 65% котон, 30% поліестер, 5% еластан |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Пояс, Шкіряні вставки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 70 см |
| Ширина по лінії талії | 54 см |
| Застібка | Без застібки |
| Тип кишень | Накладні |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 250 ₴





