Джинси жіночі зимові укорочені з замочками
Останній розмір!
- В наявності
- Код: 3744
2 990 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3740
Джинси жіночі зимові укорочені з замочками, на резинці та блискавці, ніжка пряма трохи завужена до низу, кишені в боках.
Склад тканини: 100% котон
В наявності разміри: 5xl
ОТ 90см, ОС 112см,
довжина по бічному шву 92 см,
довжина по кроковому шву 60 см
ширина калоші 19 см
Ціна: 2990 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 58 |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Осінь |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 100% котон |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Хутро, Пояс, Аплікація |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Фасон штанів | Звужені |
| Довжина крокового шва | 60 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Тип кишені | Прорізні, Накладні |
| Ширина по лінії талії | 92 см |
- Ціна: 2 990 ₴





