Брюки теплі осінні кольору бордо
Останній розмір!
- В наявності
- Код: 1743
2 100 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 1743
Брюки теплі осінні кольору бордо, щільна тканина, мають гарний стрейч, на резинці, ніжка пряма трохи завужена до низу. Знизу по калоші декоративна тасьма.
Склад тканини: 67% віскоза, 28% нейлон, 5% еластан
В наявності разміри: 52+6
54р: ОТ 98см, ОС 112см,
довжина по бічному шву 101 см,
довжина по кроковому шву 68 см
ширина калоші 18 см
Ціна: 2100 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Фасон штанів | Штани-дудочки |
| Колір | Бордовий |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Джерсі |
| Склад | 67% віскоза, 28% нейлон, 5% еластан |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 68 см |
| Ширина по лінії талії | 49 см |
| Застібка | Без застібки |
| Тип кишень | Накладні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 100 ₴





