Блуза жіноча літня з софту
Новинка
- В наявності
- Код: 4447
1 390 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4447
Блуза жіноча батального розміру літня у геометричний принт з софту.
Модель класична на щодень на гудзиках, вшивний рукав три чверті на паточці. По спинці склади для вільності у плечах. По боках невеликі розрізи.
Склад тканини: 95% віскоза, 5% лайкра
Довжина 85 см
Довжина рукава 46 см, на паточці 36 см
В наявності розміри: 70, 72
70р: ОГ 142см, ОС 150см
72р: ОГ 146см, ОС 156см
Ціна: 1390 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 70 |
| Обхват талії | 146 см |
| Обхват стегон | 150 см |
| Обхват грудей | 142 см |
| Фасони | Батник |
| Вид виробу | Блузка |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Софт |
| Склад | 95% віскоза, 5% лайкра |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Відкладний комір |
| Тип сорочкового коміра | Застібається на гудзики |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Складки, Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 85 см |
| Довжина рукава вироба | 46 см |
| Ширина виробу | 72 см |
| Стан | Новий |
| Довжина рукава | До ліктя |
- Ціна: 1 390 ₴






