Костюм спортшик чорного кольору з принтом "Павутиння"
Новинка
- В наявності
- Код: 4244
3 600 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4244
Костюм спортшик чорного кольору з принтом "Павутиння". Костюм складається з футболки оверсайз та широких штанів на резинці.
Склад тканини: 95% котон, 5% еластан
Розміри: 2 (на 64)
1р: ОГ 140см, ОС 140см
Довжина 75см, довжина рукава 52см
Штани ОС 120см, довжина 105см
2р: ОГ 150см, ОС 150см
Довжина 75см, довжина рукава 55см
Штани ОС 125см, довжина 105см
3р: ОГ 160с, ОС160см
Довжина 75см, довжина рукава 56см
Штани ОС 140см, довжина 105см
Ціна: 3600 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 150 см |
| Обхват грудей | 150 см |
| Обхват талії | 150 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 95% котон, 5% еластан |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава вироба | 52 см |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Оздоблення та прикраси | Принт, Аплікація |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, кофта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | До ліктя |
- Ціна: 3 600 ₴










