Футболка жіноча чорного кольору з кишенями
Новинка
- В наявності
- Код: 4433
2 250 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4433
Футболка жіноча чорного кольору з кишенями. Виріз круглий, рукавчик спущене плече короткий, боках кишені з плащівки
Склад тканини: 95% віскоза, 5% еластан
Довжина 75-77 см
Довжина рукава 37 см від горловини
В наявності розміри: 2
2р - ОГ 145см, ОС 140 см
2р - ОГ 150см, ОС 145 см - продано
Ціна: 2250 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват грудей | 145 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Обхват стегон | 140 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Колір | Різні кольори |
| Силует | Приталений |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 95% віскоза, 5% еластан |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Застібка | Застібки-петлі |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 77 см |
| Довжина рукава вироба | 37 см |
| Ширина виробу | 65 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо |
| Фасони | Без застібки і коміра |
- Ціна: 2 250 ₴






