Футболка жіноча чорного кольору нашивками з пайєток
- В наявності
- Код: 4167
2 590 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4167
Футболка жіноча чорного кольору нашивками з пайєток. Виріз круглий, аплікація з написами по переду. Рукавчик вшивний короткий. Тканина приємна до тіла, не світиться.
Склад тканини: 100% віскоза
Довжина 68 см
Довжина рукава 23 см
5 XL - ОГ 122см, ОС 130 см
Ціна: 2590 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват талії | 128 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | 5XL |
| Колір | Чорний |
| Силует | Розширений |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 100% віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Паєтки, Аплікація |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 23 см |
| Ширина виробу | 61 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо |
| Фасони | Без застібки і коміра |
- Ціна: 2 590 ₴




