Футболка жіноча молодіжна з люрексом та камінцями у цвіт сакури
- В наявності
- Код: 3907
2 100 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3907
Футболка жіноча молодіжна з люрексом та камінцями у цвіт сакури. Виріз круглий широкий. Рукавчик спущене плече короткий прикрашений камінцями. Тканина тонка літня віскоза
Склад тканини: 100% віскоза
Довжина 70 см
Довжина рукава 43 см від горловини
Розміри в наявності: 1, 2
1р - ОГ 140см, ОС 146 см
2р - ОГ 146см, ОС 150 см
Ціна: 2100 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 66 |
| Обхват грудей | 140 см |
| Обхват талії | 142 см |
| Обхват стегон | 146 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Колір | Рожевий |
| Силует | Розширений |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 100% віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Камені Swarovski, Аплікація |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 43 см |
| Ширина виробу | 70 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо |
| Фасони | Без застібки і коміра |
- Ціна: 2 100 ₴




