Футболка жіноча білого кольору з нашивкою "Заєць"
- Немає в наявності
- Код: 4168
2 590 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4168
Футболка жіноча білого кольору з нашивкою "Заєць". Виріз круглий, аплікація по переду з камінцями. Рукавчик вшивний короткий. Тканина щільна на весну
Склад тканини: 95% котон, 5% еластан
Довжина 73 см
Довжина рукава 28 см
ОГ 132см, ОС 140 см
Ціна: 2590 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват талії | 138 см |
| Обхват стегон | 140 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Колір | Білий |
| Силует | Розширений |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 95% котон, 5% еластан |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Хутро, Камені Swarovski, Аплікація |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 28 см |
| Ширина виробу | 66 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо |
| Фасони | Без застібки і коміра |
- Ціна: 2 590 ₴




