Футболка жіноча білого кольору у смужку на блискавці
- Немає в наявності
- Код: 4434
2 500 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4434
Футболка жіноча білого кольору у смужку на блискавці з капюшоном. Виріз круглий, нашивка "Зайчик" по грудях. Рукавчик вшивний короткий. Тканина рубчик, дуже стрейчева!
Склад тканини: 95% котон, 5% еластан
Довжина 72 см
Довжина рукава 31 см від горловини
ОГ 132см, ОС 110 см
Ціна: 2500 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват талії | 126 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Колір | Білий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 95% котон, 5% еластан |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 31 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо |
| Фасони | Прямий |
- Ціна: 2 500 ₴






