Футболка спортивна сірого кольору з лампасами
Новинка
- В наявності
- Код: 4441
950 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4441
Футболка спортивна сірого кольору з лампасами. Рукав вшивний по лікоть, модель трапеція, тканина віскоза, гарний стрейч. По грудях кишеня з нашивкою. По боках заокруглені розрізи.
Склад тканини: 80% котон, 20% еластан
Довжина 78-80 см
Довжина рукава 33 см
В наявності розміри: 64, 66, 68, 70, 72, 74
64р: ОГ 128 см, ОС 140 см
66р: ОГ 132 см, ОС 144 см
68р: ОГ 136 см, ОС 148 см
70р: ОГ 144 см, ОС 152 см
72р: ОГ 148 см, ОС 156 см
74р: ОГ 144 см, ОС 160 см
Ціна: 950 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Обхват талії | 134 см |
| Обхват стегон | 140 см |
| Обхват грудей | 128 см |
| Фасони | Без застібки і коміра |
| Вид виробу | Туніка |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 80% котон, 20% еластан |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Декоративні строчки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 33 см |
| Ширина виробу | 64 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 950 ₴






