Блуза жіноча літня асиметрична
Топ продаж
- В наявності
- Код: 3921
3 100 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3921
Блуза жіноча батального розміру подовжена чорного кольору у мазки різнобарвної фарби.
Модель стильна на щодень на гудзиках, вшивний рукав три чверті. По спинці подовжена з розрізом. Тканина натуральна.
Склад тканини: 100% віскоза
Довжина по переду 83 см, по спинці 92 см
Довжина рукава 41 см
В наявності розміри: 1, 4
1р: ОГ 134 см, ОС 158 см
2р: ОГ 142 см, ОС 136 см - продано
3р: ОГ 148 см, ОС 140 см - продано
4р: ОГ 154 см, ОС 180 см
Ціна: 3100 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват талії | 142 см |
| Обхват стегон | 158 см |
| Обхват грудей | 134 см |
| Фасони | Батник |
| Вид виробу | Блузка |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Штапель |
| Склад | 100% віскоза |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Застібається на гудзики |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Складки, Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 92 см |
| Довжина рукава вироба | 41 см |
| Ширина виробу | 67 см |
| Стан | Новий |
| Довжина рукава | До ліктя |
- Ціна: 3 100 ₴






