Футболка жіноча чорного кольору з накатом
- В наявності
- Код: 4430
2 250 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4430
Футболка жіноча чорного кольору з накатом. Виріз круглий, також прорізи по горловині, аплікація з метеликом по переду та по спинці. Рукавчик спущене плече короткий.
Склад тканини: 95% котон, 5% еластан
Довжина 73 см
Довжина рукава 47 см від горловини
В наявності розміри: 1
1р - ОГ 144см, ОС 146 см
2р - ОГ 148см, ОС 150 см - продано
Ціна: 2250 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват грудей | 144 см |
| Обхват талії | 144 см |
| Обхват стегон | 146 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Колір | Чорний |
| Силует | Розширений |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 95% котон, 5% еластан |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 47 см |
| Ширина виробу | 72 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо |
| Фасони | Без застібки і коміра |
- Ціна: 2 250 ₴





