Блуза жіноча літня з шифону у квітковий принт
- В наявності
- Код: 4147
1 390 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4147
Блуза жіноча літняз шифону у квітковий принт. Горловина на збірці та шнурівці, рукав реглан по лікоть на резинці. По боках заокруглені розрізи. Тканина шифон просвічується, не стрейчева!
Склад тканини: 80% поліестер, 20% віскоза
Довжина 82-85 см
Довжина рукава 51 см від горловини
В наявності розміри: 60, 64, 66, 68, 70
60р: ОГ 132 см, ОС 134 см
62р: ОГ 128 см, ОС 136 см - продано
64р: ОГ 140 см, ОС 142 см
66р: ОГ 144 см, ОС 146 см
68р: ОГ 148 см, ОС 150 см
70р: ОГ 152 см, ОС 154 см
Ціна: 1390 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват талії | 132 см |
| Обхват стегон | 134 см |
| Обхват грудей | 132 см |
| Фасони | Блузка разлетайка |
| Вид виробу | Блузка |
| Колір | Коричневий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Шифон |
| Склад | 80% поліестер, 20% віскоза |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Комір-бант |
| Тип сорочкового коміра | З закругленими краями |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Декоративні строчки, Складки, Стрічки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Шнурівка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Довжина рукава вироба | 51 см |
| Ширина виробу | 66 см |
| Стан | Новий |
| Довжина рукава | До ліктя |
- Ціна: 1 390 ₴





