Блуза жіноча літня блакитного кольору
Новинка
- В наявності
- Код: 4443
1 390 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4443
Блуза жіноча блакитного василькового кольору без застібки зі складкою по декольте.
Модель класична на щодень, виріз фігурний мис, вшивний рукав до ліктя на паточці.
Чудово пасує до брюк укорочений капрі №4417 як костюм!
Склад тканини: 95% віскоза, 5% лайкра
Довжина 77-80 см
Довжина рукава 56см, на паточці 47 см
В наявності розміри: 68, 70, 72, 74
68р: ОГ 138 см, ОС 142 см
70р: ОГ 142 см, ОС 146 см
72р: ОГ 146 см, ОС 150 см
74р: ОГ 150 см, ОС 154 см
Ціна: 1390 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 68 |
| Обхват талії | 130 см |
| Обхват стегон | 142 см |
| Обхват грудей | 138 см |
| Фасони | Прямий |
| Вид виробу | Блузка |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Супер софт |
| Склад | 95% віскоза, 5% лайкра |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Складки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики, Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 77 см |
| Довжина рукава вироба | 57 см |
| Ширина виробу | 69 см |
| Стан | Новий |
| Довжина рукава | До ліктя |
- Ціна: 1 390 ₴






