Джинси жіночі блакитні в стрази палаццо
Новинка
- В наявності
- Код: 4445
2 500 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4445
Джинси жіночі блакитні в стрази палаццо на резинці по талії та шнурках, кишені в боках. Колір блакитний, стрази по переду срібного кольору.
Склад тканини: 98% котон, 2% еластан
Розміри: 50, 54, 56 +6см
50р: ОТ 92см, ОС 132см
52р: ОТ 96см, ОС 136см - продано
54р: ОТ 100см, ОС 140см
56р: ОТ 104см, ОС 144см
Довжина 111см, довжина по кроковому шву 78см
Ширина калоші 30см
Ціна 2500грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 132 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Фасон штанів | Брюки-палаццо |
| Колір | Блакитний |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 98% котон, 2% еластан |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Складки, Стрази |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 78 см |
| Ширина по лінії талії | 46 см |
| Застібка | Гудзики, Без застібки |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 500 ₴






