Джинси жіночі шоколадні в стрази палаццо
Новинка
- В наявності
- Код: 4446
2 500 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4446
Джинси жіночі шоколадні в стрази палаццо на резинці по талії, кишені в боках. Колір насичений коричневий, стрази по переду бурштинового коньячного кольору.
Склад тканини: 98% котон, 2% еластан
Розміри: 50, 52 +6
50р: ОТ 94см, ОС 124см
52р: ОТ 98см, ОС 128см
54р: ОТ 102см, ОС 132см - продано
56р: ОТ 106см, ОС 136см - продано
Довжина 110см, довжина по кроковому шву 76см
Ширина калоші 28см
Ціна 2500грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазин "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Фасон штанів | Брюки-палаццо |
| Колір | Шоколадний |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 98% котон, 2% еластан |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Складки, Стрази |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 76 см |
| Ширина по лінії талії | 47 см |
| Застібка | Гудзики, Без застібки |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 500 ₴




