Штани жіночі літні зі стразами по лампасах
- В наявності
- Код: 3026
2 100 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3026
Штани жіночі літні зі стразами по лампасах на резинці, гарний стрейч, ніжка пряма трохи завужена до низу, кишені в боках. Лампаси скошені, переходять до центрального шву по калоші.
Склад тканини: 60% котон, 30% поліестер, 5% віскоза, 5% еластан
В наявності разміри: 52, 54+6 (беж)
В наявності разміри: 54+6 (червоні)
52р: ОТ 100см, ОС 122см,
54р: ОТ 106см, ОС 128см,
довжина по бічному шву 109 см,
довжина по кроковому шву 71см
ширина калоші 16 см
Ціна: 2100 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват стегон | 122 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Фасон штанів | Прямі |
| Колір | Бежевий |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 60% котон, 30% поліестер, 5% віскоза, 5% еластан |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 71 см |
| Ширина по лінії талії | 50 см |
| Застібка | Шнурівка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 100 ₴









