Штани жіночі літні жовтого кольору на резинці
- В наявності
- Код: 3407
1 990 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 3407
Штани жіночі літні жовтого кольорі на резинці, гарний стрейч, ніжка пряма трохи завужена до низу, кишені в боках. Білий шнурок по поясу та білі написи по ніжці.
Склад тканини: 96% котон, 4% лайкра
В наявності разміри: 52, 54+6
52р: ОТ 96см, ОС 132см,
54р: ОТ 100см, ОС 136см,
довжина по бічному шву 104 см,
довжина по кроковому шву 72 см
ширина калоші 20 см
Ціна: 1990 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват стегон | 132 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Фасон штанів | Прямі |
| Колір | Жовтий |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 96% котон, 4% лайкра |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Аплікація |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 72 см |
| Ширина по лінії талії | 48 см |
| Застібка | Шнурівка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 990 ₴







