Жіночі літні штани прямі бежевого кольору
Топ продаж
- В наявності
- Код: 4221
1 000 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4221
Жіночі літні штани прямі бежевого кольору на резинці. Виготовлений із високоякісної м’якої, приємної до тіла тканини льон жатка.
Склад тканини: 80% котон, 20% еластан
Довжина брюк 105 см, довжина по кроковому шву 78 см
Ширина калоші 28 см
Розміри в наявності: 62, 64, 66, 68, 70, 72
62р: ОТ 96 см, ОС 124 см
64р: ОТ 100 см, ОС 128 см
66р: ОТ 104 см, ОС 132 см
68р: ОТ 108 см, ОС 136 см
70р: ОТ 112 см, ОС 140 см
72р: ОТ 116 см, ОС 144 см
(замір талії по нерозтягнутій резинці)
Ціна: 1000 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Фасон штанів | Класичні |
| Колір | Бежевий |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Льон |
| Склад | 80% котон, 20% еластан |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 78 см |
| Ширина по лінії талії | 48 см |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Штани |
| Силует | Прямий |
| Ширина вироби | 62 см |
- Ціна: 1 000 ₴




