Кардиган жіночий молодіжний спортшик оверсайз на блискавці
Новинка
- В наявності
- Код: 4414
4 500 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4414
Кардиган жіночий молодіжний спортшик оверсайз на блискавці з капюшоном. Рукав спущене плече довгий на манжеті. Кишені в боках. Модель прикрашена блискучою фурнітурою.
Склад тканини: 60% вовна, 20% поліестер, 20% віскоза
Довжина 82 см
Довжина рукава 89 см від горловини
1р - ОГ 160см, ОС 160см
1р - ОГ 170см, ОС 170см
Ціна: 4500 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 70 |
| Обхват грудей | 160 см |
| Обхват стегон | 160 см |
| Обхват талії | 160 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Поліамід |
| Склад | 60% вовна, 20% поліестер, 20% віскоза |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Довжина рукава вироба | 89 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 500 ₴

