Кардиган молодіжний на блискавці чорного кольору у стрази
Новинка
- В наявності
- Код: 4311
2 900 ₴
+380 (98) 285-67-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель 4311
Кардиган молодіжний на блискавці чорного кольору у стрази. Рукав спущене плече довгий на резинці. Кишені в боках, по низу куліски.
Склад тканини: 60% вовна, 20% поліестер, 20% віскоза
Довжина 68 см від плеча
Довжина рукава 72 см від горловини
ОГ 142см, ОС 142см
Ціна: 2900 грн
Ще більше стильних моделей представлено в магазині "Бо.Я.Гарна" за адресою:
м. Біла Церква, площа Соборна, 11 (пл. Волі).
Тел. +38098-28-567-08
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Обхват грудей | 142 см |
| Обхват стегон | 142 см |
| Обхват талії | 142 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Поліамід |
| Склад | 60% вовна, 20% поліестер, 20% віскоза |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип коміра | Стійка, Відкладний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 900 ₴

